Vonný kámen (1ks)

Neohodnoceno

Ručně vyráběné vonné kameny z keramické hlíny, různých tvarů a motivů. Menší vonné kameny, které jsou ideální na pověšení do auta, šatníku nebo na kancelářský stůl.

Průměr kamene: přibližně 4,5 cm
Použitý materiál: keramická hlína, burel nebo aventurin

66 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Vonný kámen (1ks)
Neohodnoceno
BIO
BIO
přírodní produkty
Doručení
DORUČENÍ
do 48 hodin od objednání
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
od 1 500 Kč
Výdejní místa
VÝDEJNÍ MÍSTA
přes 300 míst

Detailní popis produktu

Použití:

Nakapejte jednu nebo dvě kapky kvalitního esenciálního oleje na vonný kámen a položte jej nebo zavěste na místo, které chcete provonět (skříň, auto, kancelář, vánoční stromeček, atd.). Vůně vydrží i 3 dny v závislosti na kvalitě a intenzitě oleje. 

Důležitá poznámka:

Vonné kameny Vám vybíráme náhodně, při objednávce více kusů, se vždy snažíme nakombinovat barvy i motivy tak, abyste měli pestrou škálu a nic se neopakovalo. Naše vonné kameny jsou také součástí akčního balíčku s kyphi, proto nemůžeme zaručit dostupnost vonného kamene, který Vám zrovna padl do oka.

Pokud však máte přání na konkrétní typ kamene, prosím napište nám.

SMOKY KAKAO aneb když se spojí medicína srdce s rituálním vykuřováním

Přírodní vykuřovadla Smoky Cacao.

Na přírodě a zdraví nám záleží především.

Všechno začalo v roce 2022 během naší první kakaové ceremonie a iniciace do medicíny kakaa vedené Mexičankou Haliamou. A protože je naše hlavní tvořitelka vůní Klára El také průvodkyní mayským horoskopem, nápad byl na světě: Spojit duši kakaa se starodávnými recepty vykuřovadel, a přivést tak na svět jejich unikátní moderní verzi.

Všechny naše typy vykuřovadel jsou vyráběné rituálním způsobem ze 100% přírodních zdrojů a jsou míchané tak, aby Vašim osobním rituálům doma i ceremoniím pro veřejnost vdechly jedinečné odvěké kouzlo se sílou přítomného momentu.